Fakultetsstyret for Det helsevitenskapelige fakultet

Medlemmer:


Leder:


Stener Kvinnsland
(Ekstern representant)
Fra: 2017-12-01
Til: 2021-12-31

Medlemmer:


Trond Brattland
(Ekstern representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Sameline Grimsgaard
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Nina Langeland
(Ekstern representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Ranveig Lind
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Kristin Andreassen Fenton
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Terje Thomsen
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Vibeke Guddingsmo
(Teknisk-administrativ ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Eirik Sødal Vole
(Teknisk-administrativ ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Rolv-Ole Lindsetmo
(Ekstern representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Ida Løken Killie
(Midlertidig vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2021-01-01
Til: 2021-12-31
Kolbjørn Rafoss
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31

Varamedlemmer:


Marie Hella Lindberg
(Midlertidig vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2021-01-01
Til: 2021-12-31
Inge W. Nilsen
(Teknisk-administrativ ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Astrid Gramstad
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Bente Morseth
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
John-Bjarne Hansen
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Oddgeir Friborg
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Gro Ramsdal
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Annica Hedberg
(Teknisk-administrativ ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31