Bibliotekstyret

Medlemmer:


Leder:


Wilhelm Widmark
(Ekstern representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31

Medlemmer:


Ann Therese Lotherington
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-09-01
Til: 2021-07-31
Bjørn-Petter Finstad
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-08-01
Til: 2021-07-31
Victor Zimmer
(Studentrepresentant)
Fra: 2019-12-05
Til: 2020-12-31
Grete Overvåg
(Ansatt representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31
Erlend Kristensen
(Ansatt representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31
Johanna U Ericson Sollid
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31

Nestleder:


Helene Hillestad
(Ekstern representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31

Varamedlemmer:


Monica Alterskjær Sundset
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-02-21
Til: 2021-07-31
Morten Haldorsen
(Studentrepresentant)
Fra: 2019-12-05
Til: 2020-12-31
Øystein Lund
(Ansatt representant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-12-31
Raymond Kristiansen
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31
Alfred Hanssen
(Fast vitenskapelig ansattrepresentant)
Fra: 2018-01-01
Til: 2021-07-31