Kontakt

Else Grete Broderstad
Professor dr., prosjektleder Brennpunkt nord
Sesam – Senter for samiske studier
Fakultet for humaniora, samfunnsvitenskap og lærerutdanning
UiT Norges arktiske universitet
+47 77 64 69 08
else.g.broderstad@uit.no

 

Hans-Kristian Hernes 
Professor dr., prosjektleder Brennpunkt nord
Institutt for sosiologi, statsvitenskap og samfunnsplanlegging
Fakultet for humaniora, samfunnsvitenskap og lærerutdanning
UiT Norges arktiske universitet
+47 77 64 56 02
hans-kristian.hernes@uit.no

 

Hildegunn Bruland
Kontorsjef
Sesam – Senter for samiske studier
Fakultet for humaniora, samfunnsvitenskap og lærerutdanning
UiT Norges arktiske universitet
+47 77 64 55 35
hildegunn.bruland@uit.no

Patrik Lantto
Professor dr., Professor II
Centrum för samisk forskning (Cesam) – Vaartoe
Umeå Universitet
+46 90 78 66 186
patrik.lantto@cesam.umu.se

Greg Poelzer
Professor dr., Professor II
Saskatchewan Universitet
Johnson-Shoyama Graduate School of Public Policy and Department of Political Studies
+1-306-966-1607
greg.poelzer@usask.ca

Nina Monica Tennberg
Professor dr., Professor II
Lappland Universitet
nina.m.tennberg@uit.no


Bjørn Hatteng
Webmaster
Sesam – Senter for samiske studier
Fakultet for humaniora, samfunnsvitenskap og lærerutdanning
UiT Norges arktiske universitet
+47 77 64 55 75
bjorn.hatteng@uit.no



Ansvarlig for siden: Silje Sivertsvik
Sist oppdatert: 07.01.2017 19:28

This page is also available in English