Ansatte – Seksjon for rekruttering

Tilbake til enheten

Ansatte – Seksjon for rekruttering

Meyer, Gro Mette

Rekruttering av ansatte
Seksjon for rekruttering
gro.m.meyer@uit.no
Gimleveien 78 rom 417
+4777645977

Knai, Truls

Rekruttering av vitenskapelige stillinger
Seksjon for rekruttering
truls.knai@uit.no
Gimleveien 78 rom 401B
+4777625126

Brox, Grete

Rekruttering av ansatte
Seksjon for rekruttering
grete.brox@uit.no
Gimleveien 78 rom 453
+4777646085

Winther, Berit H.

Saksbehandler (HR)
Seksjon for rekruttering

Bjarnadottir, Åsta Nordeng

Rekruttering av stipendiater
Seksjon for rekruttering
asta.n.bjarnadottir@uit.no
Gimleveien 78 rom 401
+4777623389

Skogvang, Hege

Rekruttering av ansatte
Seksjon for rekruttering
hege.skogvang@uit.no
Gimleveien 78 rom 456
+4777623231

Mortensen, Lisbeth Woll

Rekruttering av ansatte
Seksjon for rekruttering
lisbeth.w.mortensen@uit.no
Gimleveien 78 rom 401
+4777644830

Strand, Hilde

Rekruttering av vitenskapelig ansatte
Seksjon for rekruttering
hilde.strand@uit.no
Gimleveien 78 rom 418
+4777660326

Fismen, Anne

Ledelse av Seksjon for rekruttering
Seksjon for rekruttering
anne.fismen@uit.no
Gimlevegen 78 Rom 421
+4777644826

Strømmesen, Ingunn

Rekruttering av teknisk/administrative ansatte
Seksjon for rekruttering
ingunn.strommesen@uit.no
Gimleveien 78 454
+4777646378

1-10 av 19 | Siste 9