Ansatte – Musikkonservatoriet

Tilbake til enheten

Ansatte – Musikkonservatoriet

Tollefsen, Maria Medby

Universitetslektor i hørelære.
Musikkonservatoriet
maria.m.tollefsen@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)
+4777660535
Forskningsinteresser:

Tollefsens forsknings- og utviklingsarbeider sentrerer seg rundt undervisningsmetodikk og utarbeidelse av læremateriale. Hun er med i prosjektet MusEd, hvor hun forsker på peer-learning i ensembleledelsesundervisning, samt leder et utviklingsarbeid der revisjon og videreutvikling av dagens eksamensformer i hørelære er målet.

Tollefsen står bak nettstedene Musicificium og Harmoniske vendinger, som begge tilbyr undervisningsmateriale i hørelære.


Seidman, Karmen Lara

Professor
Musikkonservatoriet
karmen.l.seidman@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)

Osadchuk, Sergej

Professor klaver
Musikkonservatoriet
sergej.osadchuk@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)
+4777660588

Wilhelmsen, Linda

Førstelektor, organisasjonsutvikling, kunstfag drama og teater
Musikkonservatoriet
linda.wilhelmsen@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)
+4777660285
Forskningsinteresser:
  • Organisasjonsutvikling
  • Bruk av narrativer i utviklingsprosesser
  • Bruk av dramafaglige metoder i endring- og utviklingsprosesser 
  • Kommunikasjon og formidling
  • Prosessorientert utvikling i organisasjoner
 

Johansen, Johan Olav

Musikk MDD/Prosjektarbeid
Musikkonservatoriet
johan.o.johansen@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)

Alvestad, Vidar

Universitetslektor
Musikkonservatoriet
vidar.alvestad@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)

Jensen, Lillian Grethe

Instituttleder Musikkonservatoriet
Musikkonservatoriet
lillian.jensen@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)
+4777660732

Eriksen, Anne

Dosent i drama og teater.
Musikkonservatoriet

Knardahl, Kari

Horn
Musikkonservatoriet
kari.knardahl@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)

Borch, Rolf

Klarinett
Musikkonservatoriet
rolf.borch@uit.no
Krognessvegen (Musikkkonservatoriet)
+4777660571

1-10 av 52 | Neste 10 Siste 2