Tromsø: Vær aktiv og vinn elsykkel

Studenter og ansatte som går eller sykler minst 15 ganger til UiT Tromsø innen 31. oktober, kan være med å vinne flotte premier. 

Mann med solbriller på sykkel.

Bedriftsidrettslaget UiT Tromsø har fått bidrag fra universitetets parkeringsavgift som er øremerket miljøtiltak. I år brukes disse midlene på en aksjon hvor studenter og ansatte kan vinne premier ved å sykle eller gå til UiT Tromsø.

Selve kampanjen begynte i mai, men du har enda over en måned på å klare kravet for deltagelse i konkurransen. Tar du buss kan du gå av noen stopp før universitetsområdet, og spasere resten slik at dette blir registrert som en gyldig aktivitet.

Denne aktivitetskampanjen er åpen for alle studenter og ansatte ved UiT og deltakelsen er gratis.

Mange premier

  • en eller to elsykler 
  • 10 hybridsykler tilpasset Tromsøforhold (sykler har skjermer, bærer foran og bak og lys, det følger ikke med vinterdekk)
  • en mengde gavekort på kr 500

Trekning vil gjøres av UiT bedriftsidrettslag Tromsø og vinnere kontaktes.

Meld deg på

Meld deg på trekning her og registrer resultatet her:

PS! Siste frist for registreringer satt til tirsdag 7. november.

 

Målgruppe: Ansatte, Studenter
Studiested: Tromsø
Opprettet: 29.09.23 10:32
Sist oppdatert: 29.09.23 12:48