Forskningsutvalget for Det juridiske fakultet


Medlemmer:


Leder:


Bjørn Løtveit
Fra: 2021-11-01
Til: 2022-12-31
Bjørn Løtveit
Fra: 2016-09-09
Til: 2023-12-31

Medlemmer:


Ingvild Ulrikke Jakobsen
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31
Magne Frostad
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31
Bendik Midtkandal
Fra: 2022-02-11
Til: 2022-12-31
Crystal Ho-Yee Lam
Fra: 2022-02-11
Til: 2022-12-31

Varamedlemmer:


Julie Slyngstad
Fra: 2022-02-11
Til: 2022-12-31
Gunnar Ketil Eriksen
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31
Lene Sandberg
Fra: 2022-02-11
Til: 2022-12-31
Sverre Magnus Bergslid Salvesen
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31
Johan Aulstad
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31
Christina Jensen
Fra: 2022-02-11
Til: 2023-12-31