Ansatte

Direktør: Professor Tore Henriksen

E-mail: Tore.henriksen@uit.no

Tlf: 77 64 52 37

Arbeidspakkeleder: Senior forsker Øystein Jensen

Fundamental Challenges for the Law of the Sea

E-mail: oyj@fni.no

Tlf: 67 11 19 15

Arbeidspakkeleder: Professor Alex Oude Elferink

Maritime Boundaries and Limits & Transboundary Cooperation

E-mail: a.oudeelferink@uu.nl

Tlf: + 31 30 253 7033

Arbeidspakkeleder: Professor Erik J. Molenaar

Navigation

E-mail: E.J.Molenaar@uu.nl

Tlf: + 31 30 253 7202

Arbeidspakkeleder: Professor Nigel Bankes

Sustainable and Equitable Utilisation of Marine Resources

E-mail: ndbankes@ucalgary.ca

Tlf: + 1 (403) 220-7252

Arbeidspakkeleder: Førsteamanuensis Ingvild U. Jakobsen

Marine Environmental Protection

E-mail: ingvild.jakobsen@uit.no

Tlf: 77 64 62 08

Forskningsprofessor Davor Vidas

E-mail: davor.vidas@fni.no

Tlf: 67 11 19 41

 

Professor II Nele Matz-Lück

E.mail: nmatz@wsi.uni-kiel.de

Tlf: +49 (0) 431 880-2083

Førsteamanuensis Svein Kr. Arntzen

E-mail: svein.arntzen@uit.no

Tlf: 77 64 57 13

Førsteamanuensis  Irene V. Dahl

E-mail: irene.dahl@uit.no

Tlf: 77 64 59 32

Førsteamanuensis Magne Frostad

E-mail: magne.frostad@uit.no

Tlf: 77 64 41 95

Førsteamanuensis Elise Johansen

E-mail: elise.karlsen@uit.no

Tlf: 77 64 59 52

Matthias Åhren 009 (4).jpg

Førsteamanuensis  Mattias Åhren

E-mail: jon.m.ahren@uit.no

Tlf: 77 64 69 15

Stipendiat Signe V. Busch

E-mail: signe.busch@uit.no

Tlf: 77 64 68 76

Stipendiat Martin Hennig

E-mail: martin.hennig@uit.no

Tlf:

 

Stipendiat Claudia Cinelli

E-mail: Claudia.cinelli@uit.no

Tlf: 77 4 41 84 

Passport-Photo-2015-Vito-single.jpg

Stipendiat Vito de Lucia

E-mail: vito.delucia@uit.no

Tlf: 77 62 08 63

Stipendiat Maria Madalena das Neves

E-mail: maria.m.neves@uit.no

Tlf: 77 64 69 23

Stipendiat Kristoffer Svendsen

E-mail: kristoffer.svendsen@uit.no

Tlf: 77 64 92 37

Stipendiat Jan Jakub Solski

E-mail: jan.solski@uit.no

Tlf: 77 64 46 75

JuridiskFakultet-portretter-7662-2.jpg

Stipendiat Natalia Ermolina

E-mail: Natalia.ermolina@uit.no

Tlf: 77 62 09 56

Enyew-EL.jpg

Stipendiat Endalew Lijalem Enyew 

E.mail: endalew.l.enyew@uit.no

Tlf: 77 62 52 04 

 

Stipendiat Eva van der Marel

E-mail: eva.v.marel@uit.no

Tlf:

 

Stipendiat Iva Parlov

E-mail: iva.parlov@uit.no

Tlf:

Seniorrådgiver Christin Skjervold

E-mail: christin.skjervold@uit.no

Tlf: 77 64 52 47



Ansvarlig for siden: Christin Skjervold
Sist oppdatert: 06.04.2016 08:57
Skip to main content