Medlemmer

Lill-Tove Rasmussen Busund

Professor/overlege i patologi
Institutt for medisinsk biologi
Campus Tromsø

+4777644641
+47 41579210

Roy M. Bremnes

Professor
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø

MH-bygget
+4777645423

Al-Saad, Samer

Institutt for medisinsk biologi
Campus Tromsø

ADM
+4777649294

Sigve Andersen

Postdoktor i translasjonell kreftforskning
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø

+4777645369
99483689

Dønnem, Tom

Professor
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Haugnes, Hege Sagstuen

Førsteamanuensis
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Yury Kiselev

Institutt for farmasi
Campus Tromsø

ADM
+4777646295

Nieder, Carsten

Professor II
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Nordøy, Tone

Førsteamanuensis
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Paulsen, Erna Elise

Det helsevitenskapelige fakultet
Campus Tromsø


Pedersen, Mona Irene

Avdelingsingeniør
Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Elin Richardsen

Forsker
Institutt for medisinsk biologi
Campus Tromsø

+4777660286
+47 91570377

Sørbye, Sveinung

Det helsevitenskapelige fakultet
Campus Tromsø


Rakaee, Mehrdad

Institutt for klinisk medisin
Campus Tromsø


Cecilia Fiva

Funksjon: Pathologist (Bodø)
Tlf: 408 41 294
E-post: cecilie.fiva@norlandssykehuset.no

Thea Grindstad

Funksjon: MD-/PhD student
E-post: theagrindstad@gmail.com

Tor-Arne Hanssen

Funksjon: Pathologist

E-post: tor-arne.hanssen@unn.no

Turid Hellevik

Funksjon: Physicist
Tlf: 776 26187
E-post: turid.hellevik@unn.no

Kenneth Lønvik

Funksjon: PhD student
Tlf: 776 44635
E-post: kenneth.lonvik@unn.no

Line Haugan Moi

Funksjon: forsker

Tlf: 980 71350

E-post: Line.Moi@unn.no

Yngve Nordby

Funksjon: PhD student
Tlf: 91573158

E-post: yngve.nordby@unn.no

Rasha Numan

Funksjon: Master student
E-post: rasha19674@hotmail.com

Magnus Persson

Funksjon: Master student
Tlf: 776 27438
E-post: magnus.persson@unn.no

Kaja Skjefstad

Funksjon: MD-/PhD student
E-post: kaja.skjefstad@gmail.com

Helge Stenvold

Funksjon: PhD student
Tlf: 776 45427
E-post: helge.stenvold@unn.no

Andrej Valkov

Funksjon: Postdoc
Tlf: 776 27214
E-post: andrej.yurjevic.valkov@unn.no