Om oss

Instituttleder: Martin Rypdal

Kontorsjef: Helge Johansen

Fungerende nestleder våren 2020: Cordian Riener

Nestleder: Sigrunn Sørbye

Undervisningsleder: Per Jakobsen

Instituttråd:

Hilja Lisa Huru

Magdalena Korzeniowska  

Philippe Moustrou

Pedro Guilherme Nicolau

Dennis The

Elinor Ytterstad

Martin Rypdal (leder)

Helge Johansen (sekretær) 

Faggruppeledere: 

Sigrunn Sørbye (statistikk og anvendt matematikk)

Boris Kruglikov (ren matematikk)

Ida Pedersen (kvalitet i utdanning)

Rådsmøter:

21. januar 2020 (referat kommer)

18. februar 2020 (innkalling, referat kommer)

24. mars 2020 (innkalling kommer, referat kommer)

21. april 2020 (innkalling kommer, referat kommer)

19. mail 2020 (innkalling kommer, referat kommer)

 

[Loading...]


[Loading...]