Sekretariaatti

Sekretariaatissa oon kolme työteliijää ja työpaikka oon Tromssan universiteetissä (UiT Norges arktiske universitet).

Liss-Ellen Ramstad
Sekretariaatin johtaaja

liss-ellen.ramstad@uit.no
+47 776 46 091
+47 958 09 451

Cathrine Baglo
Selvittääjä

cathrine.baglo@uit.no
+47 776 46 241

Inger Elin Utsi
Neuvonanttaaja

inger.e.utsi@uit.no
+47 776 46 105
+47 907 90 626

Anna-Kaisa Räisänen
Selvittääjä

anna-kaisa.raisanen@uit.no
+47 776 23 265

Torkel Rasmussen
Selvittääjä

torkel.rasmussen@uit.no
+47 776 46 084
+ 47 922 45 710

Eva Hanneli Saariniemi
Opiskeliija-assistentti

eva.h.saariniemi@uit.no

Jon-Christer Mudenia
Opiskeliija-assistentti

jon-christer.mudenia@uit.no

Postiadressi
Sannhets- og forsoningskommisjonen
Handelshøgskolen
Postboks 6050 Langnes
9037 Tromsø

    Postiadressi

  • Sannhets- og forsoningskommisjonen
  • Handelshøgskolen
  • Postboks 6050 Langnes
  • 9037 Tromsø