Universitetet i Tromsø - Startsida Universitetet i Tromsø - Startsida
 
ArrangementerGml:

Overraskelse på årets sommerfest! Har du husket å melde deg på?

Når: 25.06.2012 14:00 - 25.06.2012 17:00
Hvor: Lysgården, MH-bygget
Målgruppe: Ansatte
Frist: 18.06.2012

Sommerfest ved Helsefak 25.6.2012 Endre

Program for Sommerfesten 25. juni 2012

Mulighet for kaffe eller te ved inngangen til stor Aud 

 

14:00-14:10 Kulturelt innslag ved Marie Vangen og Robert Frantzen

14:10-14:20  Velkommen ved dekan Arnfinn Sundsfjord

14:20-14:30 Hilsen ved styreleder Åge Danielsen

14:30-14:40 Hilsen fra ledelsen på UiT

14:40-14:50  Kulturelt innslag ved Marie Vangen og Robert Frantzen

14:50-15:00  Utdeling av Utdanningsprisen 2012 ved Nanna Hauksdottir

15:00-15:10  Utdeling av Formidlingsprisen 2012 ved Arnfinn Sundsfjord

15:10-15:20  Utdeling av Forskningsprisen 2012 ved Anne Husebekk            

14:45-15:05  Hedring av ansatte som har vært ansatt på UiT i 25 og 40 år.

 

15:20-17:30 Servering av grillmat eller vegetar i Lysgården med drikke

Det bes at dere som ønsker å spise etter arrangementet bes melde dere på innen mandag 18. juni, kl. 16.00 slik at vi får bestilt mat til alle sammen. 

Alle ansatte ved Helsefak er hjertelig velkomne.

Starter: 25.06.2012 14.00
Slutter: 25.06.2012 17.30
Sted/lokale: MH bygget - Store Auditorium
By: Tromsø

Takk for påmeldingen, en epost er sendt til deg som kvittering.

Meld på flere

Påmeldte:

FornavnEtternavnEpost 
gjest Ph.d Tine Aagaard tiaa@pi.uni.gl
Yakubu Princely Abudu yakubu.p.abudu@uit.no
Karin Akselsen karin.akselsen@uit.no
Lars Eirik Allertsen lars.e.allertsen@uit.no
Sissel Andersen sissel.andersen@uit.no
Reidar Arnesen reidar.darre.arnesen
Randi Astad randi.astad@uit.no
Bente Angell Augdal bente.augdal@uit.no
Kristin Benjaminsen Borch kristin.benjaminsen.borch@uit.no
Eli Berg eli.berg@uit.no
Kari Bjerck kari.bjerck@uit.no
Ellen Blom ellen.blom@uit.no
Gro Bolstad ase.lund@uit.no
Elisabet Breivik elisabet.breivik@uit.no
Ingrid Christiansen ingrid.christiansen@uit.no
Claes Crossner claes.crossner@uit.no
Åge Danielsen ashild.strommesen@uit.no Slett
Tove Edvinsen tke022@uit.no
Nina Emaus nina.emaus@uit.no
Stine Figenschau stine.l.figenschau@uit.no
Agnes Fjeldstad agnes.fjeldstad@uit.no
Anne Serine Fottland anne.serine.fottland@uit.no
Mari Gabrielsen mari.gabrielsen@uit.no
Gunhild Guttvik gunhild.guttvik@uit.no
Hege Kristin Hagerup hege.hagerup@uit.no
Torunn Hamran torunn.hamran@uit.no
Toril Hansen toril.hansen@uit.no
Ida Haug ida.m.haug@uit.no
Tove Eriksen Heen tove.e.heen@uit.no
Kirsti Henriksen kirsti.henriksen@uit.no
Ragnhild Håkstad ragnhild.hakstad@uit.no
Jøran Indseth joran.indseth@uit.no
Danielsen Inger Jorun inger.danielsen@uit.no
Premasany Kanapthippillai premasany@kanapathippillai@uit.no
Anne-Gerd Karlsen anne.karlsen@uit.no
Linn Kristensen linn.kristensen@uit.no
Kim Kristoffersen kim.kristoffersen@uit.no
Anna-Kirsti Kvitnes anna.kirsti.kvitnes@uit.no
Hilde Laholt hilde.laholt@uit.no
Trond Lamark trond.lamark@uit.no
Marit Lind ashild.strommesen@uit.no Slett
Sten Ove Lisø sten.o.liso@uit.no
Geir Lorem geir.lorem@uit.no
Åse Lund ase.lund@uit.no
Roy Lyså roy.lysaa@uit.no
Tom Mikalsen tom.mikalsen@uit.no
Ingvild Mikkola ingvild.mikkola@uit.no
Linda Molund linda.molund
Mathieu Mouhat mathieu.mouhat@uit.no
Ketil Normann ketil.nomann@uit.no
Lillian Nygård lillian.nygard@uit.no
Renate Olsen renate.slind.olsen@uit.no
Edel Olsen edel.olsen@uit.no
Ranjan Parajuli ranjan.parajuli@uit.no
Marita Pedersen marita.pedersen@uit.no
Siv Rist Richardsen siv.r.richardsen@uit.no
Torsten Risør torsten.risor@uit.no
Tom Edvard Roll tom.e.roll@uit.no
Merete Saus merete.saus@uit.no
Gørild Schmidt gorild.schmidt@uit.no
Natasa Skalko-Basnet natasa.skalko-basnet@uit.no
Lina Stangvaltaite lina.stangvaltaite@uit.no
Bjørn Straume bjorn.straume@uit.no
Åshild Strømmesen ashild.strommesen@uit.no
Arnfinn Sundsfjord arnfinn.sundsfjord@uit.no
Rita Sørensen rita.sorensen@uit.no
Hagar Taman hagar.m.taman@uit.no
Thorsten Thoresen Thorsten.thoresen@uit.no
Ellen Tømte ellen.tomte@uit.no
Anita Ursvik anita.ursvik@uit.no
Beate Iren Vestli beate.i.vestli@uit.no
Kristine Vollnes Johansen kristine.v.johansen@uit.no
Åse Lillian Vårtun ase.vartun@uit.no
Susanne Wiking susanne.wiking@uit.no
Eirin Wilhelmsen eirin.wilhelmsen@uit.no
Nannan Yang nannan.yang@uit.no
olayiwola adekoya olayiwola.adekoya@uit.no
cristiane cavalcanti jacobsen cristiane.jacobsen@uit.no
ratree jenny duangthang jenny.r.duangthang@uit.no
gaute hansen gaute.hansen@uit.no
eilif nilssen eilif.nilssen.uit.no
bente norbye bente.norbye@uit.no
marianne olsen marianne.olsen@uit.no
pia åhgren sorum pia.ahgren.sorum@uit.no
victoria steinsund victoria.steinsund@uit.no
mari wolff skaalvik mari.skaalvik@uit.no
Elisabeth Øvreberg elisabeth.ovreberg@uit.no

Lenke: Klikk her
Ansvarlig: Åshild Strømmesen


Del på Facebook
Forskning:
Finn forsker
Finn ekspertområde
Finn forskningsprosjekter
Finn forskningsgruppe

Utdanning:
Finn studieprogram
Finn emne
Finn yrke

Formidling:
Arrangementer
Nyheter
Nye doktorgrader - Munin
Utstillinger
Tromsø Museum - Universitetsmuseet
Universitetsbiblioteket


Om UiT:
Organisasjonen
Ledelse
Kontakt
Kart over campuser
Ledige stillinger
Fakta om UiT

Cookies på uit.no

Følg oss:

Målgrupper:
Høgskolen i Finnmarks gamle sider
Media
Næringsliv
Skole
Ansatte

Logo for Universitetet i tromsø
UiT Norges arktiske universitet - UiT The Arctic University of Norway - UiT Norgga árktalaš universitehta. N-9019 Tromsø - Tlf.: +47 77 64 40 00 - E-post: postmottak@uit.no