Universitetet i Tromsø - Startsida Universitetet i Tromsø - Startsida
 
Velkommen til Skolelaboratoriet i realfag og teknologi


Ansvarlige ved skolelaboratoriet

Skolelaboratoriet i realfag og teknologi v UiT

 

Navn

Fagområde

E-postadresse

Telefon

Margaret Dalseng Prosjektleder for Skolelaboratoriet margaret.dalseng@uit.no 776 44147
Julianne Iversen Skolelaboratoriet julianne.iversen@uit.no 776 44388
Matthias Forwick Geologi matthias.forwick@uit.no 776 44453
Kai-Even Nilssen Informatikk kai-even.nilssen@uit.no 776 44245
Anton Liaimer Biologi anton.liaimer@uit.no 776 46886
Unni Pia Løvhaug

Fysikk og Teknologi

unni.pia.lovhaug@uit.no 776 46292
Kristine Lind-Olsen

Ingeniørvit. og sikkerhet

kristine.lind-olsen@uit.no 776 60355
Jørn Hansen Kjemi jorn.h.hansen@uit.no 776 45992
Elinor Ytterstad

Matematikk og statistikk

elinor.ytterstad@uit.no 776 44015
Hans-Georg Køller

Lærerutdanning og pedagogikk

hans.koller@uit.no 776 45509

Ansvarlig for siden: Maria Wulff Hauglann
Sist endret: 05.02.2014



Del på Facebook




skolelaboratoriet@nt.uit.no

Telefon 776 44147

Besøksadresse:
Realfagbygget,
Universitetet i Tromsø

Adresse:
Skolelaboratoriet i realfag og
teknologi,
Realfagbygget,
Universitetet i Tromsø 
9037 Tromsø

Forskning:
Finn forsker
Finn ekspertområde
Finn forskningsprosjekter
Finn forskningsgruppe

Utdanning:
Finn studieprogram
Finn emne
Finn yrke

Formidling:
Arrangementer
Nyheter
Nye doktorgrader - Munin
Utstillinger
Tromsø Museum - Universitetsmuseet
Universitetsbiblioteket


Om UiT:
Organisasjonen
Ledelse
Kontakt
Kart over campuser
Ledige stillinger
Fakta om UiT

Cookies på uit.no

Følg oss:

Målgrupper:
Høgskolen i Finnmarks gamle sider
Media
Næringsliv
Skole
Ansatte

Logo for Universitetet i tromsø
UiT Norges arktiske universitet - UiT The Arctic University of Norway - UiT Norgga árktalaš universitehta. N-9019 Tromsø - Tlf.: +47 77 64 40 00 - E-post: postmottak@uit.no